بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

نیما زمانی معروف به نیما نیموش در 17 فروردین سال 1366 در شهر اوبر هاوزن آلمان به دنیا آمد. والدین او دارای تحصیلات عالی می باشند که در کشور آلمان زندگی می کنند. زمانی که نیما نیموش به ایران مهاجرت کرد نیز خانواده اش در کشور آلمان باقی ماندند.

نیما تمام دوران دبستان، راهنمایی و دبیرستان خود را در کشور آلمان به پایان رساند و سپس تصمیم گفت به ایران آمده و باقی عمرش را در ایران بگذراند. او از خوانندگان رپ فارسی زیر زمینی می باشد. مهمترین دلیل مهاجرت نیما نیموش از آلمان فعالیت های رپ خوانی او می باشد؛ زیرا در ایران می توانست طرفداران بیشتری داشته باشد.

او همچنین می توانست در ایران با رپ خوان های بیشتری و حرفه ای تری نیز آشنا شود. نیما نیموش در ایران با خوانندگان رپ و هیپ هاپ هاپ زیادی کار کرده است و آهنگ های زیادی را منتشر کرد و در سبک های مختلفی از جمله سبک های آر اند بی و رگتون فعالیت داشته است.

این دو سبک از سبک های سخت موسیقی هیپ هاپ می باشد که هر خواننده ای را توانایی اجرای این سبک نیست. بنابراین او را می توان اولین کسی دانست که به بهترین نحو ممکن در سبک رگتون فعالیت می کند. همین امر سبب شهرت او در میان مردم و طرفداران رپ شده است.

علاوه بر فعالیت رپ خوانی نیما، فوت پدرش در کشور آلمان از عوامل دیگر مهاجرت او به ایران می باشد؛ زیرا او علاقه خاصی به پدرش داشت بخاطر همین مجبور شد بعد از پدر به ایران بگردد. هر چند مادرش هنوز در کشور آلمان زندگی می کند و نیما نیز بارها گفته است که دوری مادرش او را رنج می دهد. صفحه اصلی اینستاگرام نیما نیموش @nimanimosh است.

نام نیما زمانی معروف به نیما نیموش
حرفه و علت شهرت خواننده رپ فارسی
قد 180 سانتی متر
وزن 75 کیلو گرم
رنگ مو مشکی
رنگ چشم مشکی
سن 17 فروردین سال 1366
روابط و ازدواج
محل زندگی ایران
خالکوبی دارد
عمل زیبایی خیر

بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

همسر نیما نیموش

برخی از هنرمندان و انسان های سلبریتی های مشهور علاقه خاصی به انتشار زندگی خصوصی خود نیستند. این افراد بیشتر به فکر تلاش و شهرت خود می باشند. یکی از این افراد نیما نیموش می باشد که تا بحال کسی از زندگی خصوصی او چیزهای زیادی نمی دانند.

خود او نیز از زندگی خصوصی اش چیزی نگفته و همچنین نمی دانیم که او ازدواج کرده است یا نه. حرف هایی در مورد این که او با دختر رپ خوان زیر زمینی ایران به تازگی طرح دوستی پیش گرفته و درست مشخص نیست که آیا قصد ازدواج دارد و یا فقط یک دوستی ساده است.

 

زندگی نیما در ایران

نیما نیموش بعد از ورود به ایران دیگر ادامه تحصیل نداد، هر چند برخی معتقدند که او دانشجوی انصرافی از دانشگاه تهران در رشته مهندسی عمران می باشد؛ اما خود نیما چیزی در مورد این قضیه نگفته است. بنابراین تحصیلات او در حد دیپلم باقی مانده است. او در سن 18 سالگی وارد ایران شد و بلافاصله به فعالیت های موسیقی و پ هیپ هاپ پرداخت.

او در اوایل به نوشتن آهنگ های رپی و آهنگسازی علاقه مند شد و با بیت سازی و آهنگ سازی و نوشتن شعرهای مختلف به کسب درآمد می پرداخت. بلاخره بعد از دو سال تصمیم گرفت خود، نیز به خوانندگی بپردازد. نیما نیموش بعد از آشنایی با رپرهای معروف داخل ایران به موفقیت های قابل وصفی دست یافت و خیلی زود سبک های او در ایران هواداران زیادی پیدا کرد.

بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

همکاری با بهرام نورایی

یکی از مهمترین دلایل شهرت او در عرصه موسیقی و آهنگ سازی آشنایی با بهرام نورایی بود. بهرام نورایی را می توان از برزگترین خوانندگان عرصه موسیقی و رپ خوانی زیر زمینی دانست. او زمانی که با بهرام نورایی همکاری را شروع کرد، سبب موفقیت هایی هم در خود بهرام شد؛ زیرا توانست سبک رگتون را نیز به سبک های بهرام نورایی اضافه نماید. او همیشه آهنگ ها و شعرهای خوبش را نگه می داشت تا زمانی که خواننده شد خود از آن ها استفاده کند.

نیما نیموش قبل از خوانندگی نیز با کلیت رپ خوانی آشنایی داشت و برای بسیاری از خوانندگان این سبک آهنگ سازی کرده بود. بلاخره او در سال 1385 شروع به خوانندگی کرد و در همین سال چندین ترک ضبط نمود که خیلی مورد توجه طرفدارانیش قرار نگرفت. او از سال 1386 فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. نیما این فعالیت خود را که با بهرام شروع کرده بود خیلی مورد توجه طرفداران بهرام و گروه دیوار قرار گرفت.

گروه دیوار از گروه های بسیار مهم در عرصه رپ خوانی می باشد. تا کنون رپ خوان های زیادی در این گروه فعالیت داشته اند که از مهمترین آن ها: نیموش، بهرام، رض را می توان اشاره کرد. بهرام بنیانگذار گروه دیوار می باشد و او بارها خواسته تا رپ و هیپ هاپ را کنار بگذارد؛ ولی در هر بار ترک و بازگشت به همین گروه برگشته است.

 

نیموش و حصین ابلیس

نیما نیموش از رپرهای بسیار پر حاشیه می باشد. او پیوسته با دیس های خود افراد مشهور را در عرصه های مختلف به چالش می کشاند. مهمترین حاشیه او با حصین ابلیس است که با فحش و ناسزا گویی همراه است. این قضیه تا جایی پیش رفت که بسیاری از کاربران نیز به کار نیما اعتراض کردند. دیس او در مقابل حصین ابلیس تا جایی طور کشید که ابلیس او را تهدید کرد و گفت اگر سکوت نکنی میگم با گونی ببرنت. این تهدید جدی حصین ابلیس سبب شد که نیما نیموش سک کند.

 

نیما نمیوش و آهنگ های او

بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

بلاخره او پس از همکاری با خوانندگان معروفی مانند بهرام، تصمیم گرفت که خود به صورت تک نفره به خوانندگی بپردازد. او در سال 1386 آهنگی را منتشر کرد که یک کار گنگ بود و نیما نیموش این کار خود را با سبک رگتون که از سبک های بسیار معروف و سخت جهان می باشد ارائه داد.

نیما در این کار خود همکاری فوق العاده ای با بهرام داشت. او که در آهنگ پایه کار بهرام به صورت مهمان حضور پیدا کرده بود بسیار خوش درخشید و در کنار این رپ خوان بزرگ به شهرت زیادی دست پیدا کرد. امروزه رقابت بین خوانندگان رپ بسیار زیاد است و همکاری درکنار یک رپ خوان معروف آرزوی هر یک از این رپ خوان ها می باشد.

بنابراین این رپ خوان های تازه وارد باید پول های زیادی را خرج کنند تا بتوانند در آلبوم این رپ خوان های معروف قرار گیرند. هر چند بسیاری از این رپرهای تازه وارد با خرج کردن های زیاد هم نمی توانند در آلبوم های آنان حضور یابند، بلکه باید به صورت سینگل ترک همکاری نمایند تا کم کم به شهرت برسند. امروزه بسیاری از رپرهای نوجوان با پرداخت پول در آلبوم های رپر های معروف شرکت می کنند تا از این طریق به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

بیوگرافی نیما نیموش، بیت باکسر رپ فارسی

شهرت نیما نیموش در رپ فارسی

شهرت نمیا نیموش پس از همکاری های زیاد با افراد مشهور رپ خوانی از زمانی شروع شده که او به صورت تک خوانی فعالیت خود را آغاز نمود. بسیاری از هوادارن او معتقد است که ساخت و انتشار آهنگ بچه بازی او سبب شهرت نیما شد. این آهنگ یک دیس بسیار قوی در مقابل گروه بزرگ زد بازی می باشد.

نیما نیموش با آهنگ سازی فوق العاده خود توانست به شهرت زیادی دست یابد. نیما در آهنگ سازی مهارت زیادی دارد و او را می توان به عنوان بیت باکسر رپ فارسی معرفی نماییم؛ زیرا او در این زمینه با رپرهای معروف زیادی از جمله بهرام همکاری زیادی نموده است.

آهنگ ناک او نیز از آهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی او می باشد. این آهنگ او دیسی در مقابل سپهر خلسه می باشد که با این دیس توانسته است او را با خاک یکسان کند. آهنگ اینترنت نیز از آهنگ های شنیدنی او به حساب می آید. نیما نیموش با خوانندگانی زیادی همکاری کرده است که یکی دیگر از این رپرهای معروف خانمی به نام سوگند می باشد.

نیما با خانم ترک نقطه کور را خوانده است . این آهنگ نیز از کارهای بسیار جذاب و زیبای این دو آرتیست قوی کشورمان می باشد و طرفداران زیادی را به خود جذب نمود. آهنگ خیابون را نیما نیموش با همکاری بهرام سروده است که این حضور سبب رتبه بالاتری این آهنگ با آهنگ های دیگر نیما نیموش شده است.

او آهنگ دراز را با همکاری رپر سرشناس تی دی انجام داد. این آهنگ نیز از آهنگ های پر طرفدار او به حساب می آید. جدیدترین کار او آهنگ حقیقت تلخ می باشد که این کار را با همکاری یکی از آرتیست های تازه کار انجام داده و در آلبوم روزممو منتشر کرده است. آهنگ تو شکاری از بهترین و در عین حال از خفن ترین آهنگ های او به شمار می آید. این آهنگ او نیز از آهنگ های گنگ او به حساب می آید که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

Author: ultadm10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *